Akvaryum süsü

akvaryumuma süs olarak bu sefer başka alternatifler düşünüyorum. ne gibi şeyler kesinlikle konulmamalıdır? yani aslında eski bilgisayarımın kullanmadığım harddiskini açıp koymayı düşünüyorum. birkaç vidası falan zamanla paslanacaktır. herhangi bir maddenin yüzeyindeki ufak boyuttaki paslar balıklara zarar verir mi? teşekkürler..

Yorum gönderim kuralları:
  • Yorumlar düzgün bir Türkçeyle, sitenin içeriğine ek bir değer katacak şekilde yazılmış olmalıdır.
  • Yorumun başlığı ana fikri net bir şekilde vermeli, yorumu diğerlerinden ve benzerlerinden ayırmalıdır.
  • Genel telif hakki kuralları yorumlar için de geçerlidir. Üç cümleyi aşmaması gereken doğrudan alıntılar için mutlaka kaynak belirtiniz.
  • Bütün yorumlar onaylanmadan önce kontrol edilir. Konuyla ilgisiz ya da reklam veya uygunsuz kelimeler içeren yorumlar silinir.
  • Balık ve bitki sayfalarında sadece bilgi verici yorumlar onaylanır. Bu sayfalarda ancak yeni bir fikir veya bilgi içeren, sayfanın içeriğine ek değer katan yorumlar yayınlanır.
Saruman üye resmi

Doğal dekorlar dışında hiç

Doğal dekorlar dışında hiç bir dekor, akvaryumun içersinde hoş durmaz, önemli olan balıkların kendi doğal yaşam ortamlarının hazırlanmasıdır, bizim seyir zevkimiz o zaman daha fazla artacaktır. Ama bu şekilde bir dekor düşünüyorsanız, canlılara zarar vermeyen maddeler içeren, sprey vernik veya şeffaf yalıtım malzemelerinden faydalanarak akvaryum içersinde kullanabilirsiniz. 

Mikromalawi evimde...