Turkuazoo Akvaryum, Bayrampaşa İstanbul

30 Ekim 2009 tarihinde İstanbul Bayrampaşa’da Forum AVM alışveriş merkezinde açılan dev deniz akvaryumu Turkuazoo’da 80 metrelik bir sualtı tüneliyle 10‘000 çeşit canlı türü bulunuyor.

Turkuazoo’da görülebilecek canlılar: Köpek balıkları, vatozlar, dev orfozlar, deniz yılanları, istakozlar, yengeçler ve diğerleri

Dil: 
Türkçe
Yorum gönderim kuralları:
  • Yorumlar düzgün bir Türkçeyle, sitenin içeriğine ek bir değer katacak şekilde yazılmış olmalıdır.
  • Yorumun başlığı ana fikri net bir şekilde vermeli, yorumu diğerlerinden ve benzerlerinden ayırmalıdır.
  • Genel telif hakki kuralları yorumlar için de geçerlidir. Üç cümleyi aşmaması gereken doğrudan alıntılar için mutlaka kaynak belirtiniz.
  • Bütün yorumlar onaylanmadan önce kontrol edilir. Konuyla ilgisiz ya da reklam veya uygunsuz kelimeler içeren yorumlar silinir.
  • Balık ve bitki sayfalarında sadece bilgi verici yorumlar onaylanır. Bu sayfalarda ancak yeni bir fikir veya bilgi içeren, sayfanın içeriğine ek değer katan yorumlar yayınlanır.

hayırlı olsun

Sitenin kurumunda emeği geçen bütün hobicilere teşekkürler, gerçekten site güzel olmuş ama alışmış olduğumuz eski site kullanım ve içerik olarak daha kolaydı, özellikle ilanların olmayışı üyelerin dağılımına neden oldu kanısındayım çünkü biz hobiciler ilan yoluyla haberleşip alım satım yapıyorduk, puanlama sistemi gerçekten zor herkesin nasıl ilgi göstereceğini bilemiyorum ama bunu kaldırmanızı rica ediyorum başarılar.